زعفران گناباد در آستانه ی جهش!       
پنج شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۷ - 2019 January 17
کد خبر: 1219
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۵
خانه » اخبار » رمزِ تدام انقلاب

حقیقت آن است که آن حرکت عظیمِ مردمی در شرایطِ فتنه گون را نمی شود در یک روز و حتی یک بازه زمانیِ خاص خلاصه کرد، نُه دی بزرگداشت ایمان و اعتقادِقلبی امتی است که با پیروی از امام خود تا ظهور منجی ،جانانه مبارزه خواهد کرد که انتظار در مبارزه است.

 

آنچه در ظاهر اتفاق افتاد حرکتِ میلیونی فوق‌‌العاده ی مردم بود که در شرایط غبارآلودگیِ فضایِ سال ۱۳۸۸،حجت را بر همه تمام کرد.

بدان معنا که همه دستگاه ها و نهادها اعم از مجریه، مقننه، قضائیه، همه و همه پی بردند که امت مومن و انقلابی همیشه در صحنه‌‌‌اند و چه می خواهند.

اما حقیقت آن است که آن حرکت عظیمِ مردمی در شرایطِ فتنه گون را نمی شود در یک روز و حتی یک بازه زمانیِ خاص خلاصه کرد، نُه دی بزرگداشت ایمان و اعتقادِقلبی امتی است که با پیروی از امام خود تا ظهور منجی ،جانانه مبارزه خواهد کرد که انتظار در مبارزه است.

نُه دی یک روز نیست،بلکه درسِ بصیرت و میثاقِ با امام است،درسی که سه پیام بزرگ دارد :

نخست آنکه دشمنانِ نظام و انقلاب بدانند که این امت تا آخرین قطره خون پای آرمان هایِ امام و انقلاب ایستاده اند و شیطنت های استکبار جهانی و مزدورانِ خارجی و بی شَرفانِ وطنی اش، نمی تواند خللی در اراده قوی این امتِ مبارز در رسیدن به آرمان ها ایجاد نماید.

و دوم آنکه مسئولان هم بدانند که حافظانِ اصلی این نظام چه می خواهند! نکند در پیچ و خمِ زندگی روزمره برخی، اهدافِ انقلاب گم شود و آرمان های این انقلابِ عظیم در هیاهوهایِ کاذب کم رنگ شود!

مخاطب سومین پیام نیز خودِ امت هستند. کسانی که همیشه و در همه حال جلوتر از مسئولین و در حمایت از ولیِ خود در صحنه ها حاضرند و چشم فتنه ها را کور کرده اند و همواره نشان داده اندکه بر عهدی که بستند،استوار خواهند ماند و همیشه و در همه حال می دانند که شناختنِ موقعیت، فهمیدنِ نیاز و حضور در لحظه‌ی مناسب و موردِ نیاز، رمز تدام انقلاب است.

Share
برچسب ها :

نام:

رایانامه:

وب سایت

متن: