زعفران گناباد در آستانه ی جهش!       
چهارشنبه, ۱ اسفند, ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: 1134
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
خانه » اخبار » کمیته علمی کاهش اثرات ریز گردها

دومین جلسه کمیته علمی کاهش اثرات ریزگردها در گناباد با حضور مسئولین ادارات مرتبط، اساتید دانشگاه‌ها، کارشناسان و رسانه ها دوشنبه ۲۴ خرداد ماه ۹۵ در سالن کنفرانس مرکز رشدفناوری گناباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشدفناوری، علیرضا جاویدعربشاهی ضمن تاکید بر تدوین پروژه‌های اجرایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گفت: کمیته علمی بررسی کاهش اثرات ریزگردها با هدف استفاده از ظرفیت علمی اساتید دانشگاه ها و کارشناسان خبره و تعامل با مسئولین اداراتی که در این حوزه مسئولیت دارند تشکیل شده است.

مسئول کمیته علمی کاهش اثرات ریز گردها در گناباد خاطرنشان کرد: خروجی این کمیته تدوین طرح‌های علمی و اجرایی با در نظر گرفتن وظیفه بخش‌های مختلف خواهد بود.

مدیر مرکزرشدفناوری گناباد ضمن تشکر از اساتید دانشگاه‌ها و کارشناسانی که در این کمیته همکاری می‌کنند ابراز امیدواری کرد با همکاری فرمانداری شهرستان گناباد، مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها، اداره هواشناسی، اداره منابع طبیعی، اداره محیط‌زیست،اداره منابع آب، اداره جهاد کشاورزی و سایر نهادهای مرتبط به‌خصوص رسانه‌ها بتوانیم با تعریف پروژه علمی، اثرات ریز گردها بر سلامت مردم و حوزه‌های مختلف را کاهش دهیم.

Share

نام:

رایانامه:

وب سایت

متن: